Společnost Canon USA, Inc., jeden z leaderů v oblasti řešení pro digitální tisk, oznámila doplnění svého portfolia o tiskový stroje imagePRESS C650 Digital Color. Nový model doplňuje současnou barevnou řadu Canon, která patří mezi úspěšné technologie multifunkčních imageRUNNER ADVANCE zaměřenými nejenom na kancelářské použití, ale prostřednictvím digitálních imagePRESS i pro produkci.

Canon USA., Inc. s ročním obratem $29 billion,patří mezi hlavní poskytovatele B2B i B2C služeb v oblasti kancelářských tiskáren a k hlavním dodavatelům průmyslových digitálních strojů v americkém i karibském regionu.

Přehledné uživatelské prostředí multifunkčního systému

Řada imagePRESS obsahuje portfolio univerzálních barevných digitálních tiskových strojů, které kombinují vynikající kvalitu a mimořádnou rychlost. Tiskárny poskytují jednotné uživatelské prostředí s multifunkčními systémy Canon imageRUNNER ADVANCE, které se běžně vyskytují v kancelářských prostředích. Konzistence mezi standardními kancelářskými zařízeními a tiskárnou imagePRESS C650 pomáhá uživatelům v marketingových či jiných odděleních rychle se seznámit se zařízením, protože minimalizuje čas, který je potřeba k naučení se ovládání tiskárny.

imagePRESS C650 doplňuje řadu úspěšných tiskáren

V řadě imagePRESS nechybí ani další řešení pro různé typy zákazníků. Digitální barevný tisk imagePRESS C65 pracuje s výkonem 65 listů za minutu. Díky vysoké kvalitě zpracování je vhodný pro použití v reklamních agenturách, grafických studiích, při tvorbě grafického designu obalů a při své tvorbě ho využijí i architekti.

V této řadě Canon dále nabízí i imagePRESS C750 / C850 digitální barevné tiskárny s vysokou kvalitou tiskových výstupů při rychlostech až 75/85 listů za hodinu pro měsíční objemy 400 000/500 000 obrázků formátu Letter.

Další kvalitní tiskové výstupy nabízí i imagePRESS C8000VP / C10000VP s rychlostí 80/100 listů za hodinu pro měsíční objemy 1,2 mio/1,5 mio obrázků formátu Letter.