Koncem února se brány brněnského výstaviště otevřou, aby přivítaly vystavovatele i návštěvníky mezinárodních veletrhů Embax Print a Salima. Vedle novinek z oboru, které bude řada vystavovatelů na výstavišti BVV presentovat, nebudou chybět ani odborné akce. Letos se v Brně bude konat i konference Obaly pro potraviny a kosmetiku, kterou každoročně pořádá obalová asociace SYBA.

EmbaxPrint je veletrh s dlouholetou tradicí v ČR i SR, nabízí setkání expertů a představitelů významných českých i zahraničních obalových a tiskových společností a oslovuje odborné návštěvníky z branží automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, stavebních oborů, farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu.

Zlatý Embax 2018 opět samostatně!

V letošním roce je známá soutěž po delší době oddělena od souběžně probíhajícího veletrhu Salima. Zlatý EmbaxPrint má nové logo, zrevidované kategorie a v neposlední řadě také novou hodnotitelskou komisi. Jak se soutěže zúčastnit a jaké případné benefity pro přihlášené by mohla soutěž přinést se lze dozvědět zde.

Konference Obaly pro potraviny a kosmetiku

Konference, kterou SYBA každoročně pořádá, se těší velkému zájmu odborné veřejnosti již řadu let a nejinak tomu je i nyní na brněnském výstavišti. Již necelý měsíc před konáním veletrhu byla uzavřena registrace účastníků. O hlavních novinkách, které budou na konferenci presentována, budeme pochopitelně v rámci Packaging News informovat.