FachPack 2018 je evropský odborný veletrh obalů, procesů a technologií. I když se veletrh FachPack uskuteční až za půl roku, je v tuto chvíli již více než 95 % výstavní plochy obsazeno. Zájem o tuto evropskou akci zaměřenou na obalový průmysl je po roční pauze enormní. Nahlášeno je již přes 1300 vystavovatelů, z České republiky eviduje pořadatel 40 přihlášek.

Nově a přitom s tradicí

Veletrh během tří intenzivních dnů od 25. do 27. září 2018 v Norimberku představí ucelenou nabídku pro kompletní procesní řetězec související s balením průmyslového i spotřebního zboží. FachPack se ukáže ve svěžejší, silnější a zřetelněji profilované podobě. Zároveň si však zachová svou orientaci na konkrétní řešení a zůstane spolehlivě pragmatický jako doposud.

Díky svému jedinečnému portfoliu obalových materiálů, obalů i pomocných obalových prostředků, balicích strojů, etiketovací a označovací techniky, technologií pro potisk a zušlechťování obalů, intralogistiky, obalové logistiky a služeb pro obalový průmysl je FachPack místem, které přitahuje odborné návštěvníky ze všech odvětví, jež s obaly pracují. Jedná se o potraviny, nápoje, léčiva, zdravotnickou techniku, kosmetiku, chemii, automotive a další spotřební a průmyslové zboží.

Čeští vystavovatelé s podporou

Veletrh FachPack je na podnět Syby zařazen do dotačního programu agentury CzechTrade, do OPPIK, projekt NOVUMM . Malé a střední výrobní podniky se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou čerpat dotaci z evropských fondů až do výše 80 000 Kč. Více informací o Novumm zde. Přihlášku je nutno poslat obratem.

Užitečné kontakty

V případě dotazů týkající se veletrhu kontaktujte zástupkyni veletrhu paní Naďu Lichte, tel.: 775 663 548, 775 663 700, info@proveletrhy.cz , dotazy k dotaci zodpoví zástupkyně agentury CzechTrade paní Jana Jíchová, jana.jichova@czechtrade.cz

Pavilion of Associations

Obalový institut Syba spolupracuje s Nürnbergmesse, organizátorem veletrhu FachPack, dlouhodobě a letos Syba koordinuje společnou expozici obalových institutů a asociací sdružených v European Packaging Institutes Consortium.