Nürnbergmesse zahájil přípravy dalšího ročníku veletrhu FachPack, který se uskuteční 25.-27.9.2018 v Norimberku. Veletrh FachPack patří mezi velmi významné mezinárodní obalové veletrhy s vysokým počtem odborných návštěvníků i vystavovatelů: v roce veletrh navštívilo 41 014 návštěvníků a svoje produkty a služby představilo 1541 vystavovatelů. Tradičně zde vystavuje kolem čtyřicítky českých výrobců.

  Sleva na plochu

Při doručení přihlášky do 31. října 2017 je poskytována sleva na výstavní plochu. Adresa pro doručení: fachpack@nuernbergmesse.de , v kopii na info@proveletrhy.cz.

Přihlášení off-line i on-line

Přihlášku na veletrh ke stažení ve formátu PDF zde.

Nebo on-line vyplnění přihlášky v pěti krocích:

- německá verze: https://www.fachpack.de/de/aussteller/teilnahme/anmeldung

- anglická verze: https://www.fachpack.de/en/exhibitors/participation/application

  Dotace pro malé a střední podniky

Veletrh FachPack2018 je zařazen od dotačního programu OPPIK, projekt NOVUMM. Malé a střední firmy se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou získat na svou účast dotaci. Na veletrhu je organizována agenturou CzechTrade společná expozice, která musí mít alespoň 5 účastníků. Zájemci se mohou hlásit u mne. Jakmile je splněna podmínka společné expozice, mohou čerpat dotaci také samostatně vystavující MSP.

 Další informace, pomoc

Potřebné informace, pomoc s vypňováním formulářů ráda poskytne Ing. Naděžda Lichte, oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku; PROveletrhy s.r.o., T 775 66 35 48, E lichte@proveletrhy.cz; www.proveletrhy.cz; www.fachpack.cz.