Půl roku před svým zahájením je veletrh FachPack 2018 téměř kompletně vyprodaný. K dispozici je už jen několik ploch. Evropský veletrh obalů, procesů a technologií na norimberském výstavišti poprvé obsadí dvanáct hal. V Norimberku se ve dnech 25.–27.9.2018 očekává přibližně 1500 vystavovatelů a více než 40 000 návštěvníků. Aby účastníci při takovém počtu vystavovatelů neztratili přehled, bylo rozvržení hal kompletně přepracováno podle tematického zaměření.

„Chceme návštěvníkům veletrhu FachPack co nejvíc usnadnit orientaci na výstavišti. Je žádoucí, aby rychle našli vystavovatele, kteří mají odpovědi na jejich otázky a nabízejí potřebná řešení,“ vysvětluje Cornelia Fehlner, manažerka veletrhu. „V minulosti v některých halách přirozenou cestou vzniklo tematické zaměření. Z toho jsme vyšli a rozvržení hal dál propracovali.“

Haly rozdělené podle témat

FachPack ve všech dvanácti veletržních halách pokrývá celý obalových řetězec. Jižní haly (1, 2, 3, 3A, 4, 4A) zahrnují balicí stroje, etiketovací a označovací techniku, intralogistiku a obalovou logistiku. V severních halách (4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9) se pak budou nacházet obalové materiály, obalové prostředky, potisk obalů a jejich zušlechťování.

Novinkou je, že každá z dvanácti hal má velmi specifické téma, k němuž se prezentuje zvlášť velký počet vystavovatelů. „Návštěvníci FachPacku, kteří mají zájem o potisk obalů, jejich zušlechťování a prémiové obaly, by měli nejprve navštívit nově obsazenou, velmi kvalitně ztvárněnou halu 8.

Návštěvníci z oborů lékařské techniky, farmacie nebo kosmetiky by naproti tomu měli směřovat rovnou do haly 3A, neboť právě tam najdou nejširší sortiment zaměřený na jejich odvětví,“ pokračuje Cornelia Fehlner. Obaly na bázi papíru budou k nalezení v několika halách (5, 7A, 9), protože v těchto oblastech se účastní velké množství vystavovatelů.

 · hala 1: etiketovací a označovací zařízení

· hala 2: lepicí technologie

· hala 3: automatizace, robotizace, paletizace, komponenty

· hala 3A: balicí zařízení zařízení pro farmacii, zdravotnictví a kosmetiku

· hala 4: intralogistika a obalová logistika; etiketovací a označovací zařízení; technika pro životní prostředí

· hala 4A: intralogistika a obalová logistika

· hala 5: papír, lepenka, kovy

· hala 6: flexibilní a tuhé plasty, dřevo

· hala 7: flexibilní a tuhé plasty, dřevo

· hala 7A: papír, lepenka

· hala 8: potisk obalů, zušlechťování; prémiové obaly

· hala 9: flexibilní a tuhé plasty; papír,  lepenka

 

Pro kompletní přehled toho, jak bude výstaviště veletrhem FachPack obsazeno, včetně detailních plánů jednotlivých veletržních navštivte: www.fachpack.de/en/exhibitors/participation/floor-plan