Na třetím ročníku veletrhu Insights-X, který se letos bude konat od 5. – do 8. října ve veletržním areálu v Norimberku, si aktuelně zarezervovalo stánek již 251 firem. To ve srovnání se stejným obdobím v loňském roce představuje nárůst o cca 25 procent. Presentovány zde budou aktuální trendy a novinky papírenské branže.

Pořadatelem veletrhu Insights-X je společnost společnosti Spielwarenmesse eG. V šesti různých produktových skupinách bude tento veletrh presentovat širokou rozmanitost papírenských, kancelářských, psacích a školních potřeb. Odborní návštěvníci zde mohou získat ucelený přehled nejnovějších trendů a novinek této branže.

Široká škála psacích potřeb

Tužky všeho druhu jsou jedním z klasických produktů této branže. Na Insights-X je jim věnována samostatná kategorie - „Psací potřeby a příslušenství“. V této oblasti prezentují firmy svůj sortiment od plnicích per a propisovaček, až po tužky a pastelky, jakož i příslušenství jako jsou například ořezávátka a psací hroty.  Mezi vystavovateli je letos zastoupeno mnoho známých firem. Vedle edding International GmbH ukážou své kolekce také Schneider Novus Vertriebs GmbH a Pentel GmbH. Poprvé se veletrhu zúčastní i španělská firma FACTIS S.A., která téměř 100 let vyrábí gumy a vyváží je do celého světa.

Papírenské potřeby pro školy a kanceláře

Bloky a knihy jsou téměř nedílnou součástí pracovního a školní dne. V oblasti veletrhu nazvané „Papír a registratura“ se mohou odborní návštěvníci informovat o těchto produktech, ale také o poštovních obálkách a šanonech. V kategorii „Umělecky a kreativně“ se budou presentovat společnosti, které se soustředí na výrobu různých sad pro kreativní tvorbu.

Na veletrhu dále nebudou chybět možnosti využívané ve vybavení kanceláří, dárkové B2B předměty ani odnosné tašky apod.


Aktuální přehled všech vystavovatelů v šesti produktových skupinách naleznete zde: