Značka Primeros je na trhu od roku 1909. Firmu a značku toho roku založil Gustav Schwarzwald. Cílem byl bezpečný sex pro každého. Během posledních desetiletí se z Primeros stala světoznámá značka. Letošní porotu Obalu roku společnost přesvědčila, že neméně pozornosti věnují jejich specialisté i designu obalu, který byl oceněn v kategorii farmaceutické produkty.

Devět redesignovaných obalů Primeros se vyznačuje minimalismem a jednotnými grafickými symboly. Charakter každého druhu podpoří rozdílná barevnost a specifická textura.

Obal s benefity

Konstruktéři nabízí zákazníkovi několik úrovní objevování samotné krabičky: obal například svítí ve tmě, díky perforaci lze otevřít jen jednou rukou, na zadní straně je u větších balení stírací soutěž. Další překvapení vás čeká po otevření balíčku – uvnitř najdete anglický "claim", propojený se symbolem specifickým vždy pro jednotlivý druh. 

Čistý design s luxusními prvky

Designéři Korouš a Chabera vsadili na jednoduchost, čistý design a opatřili obaly luxusními detaily: embosing, parciální lakování, hot stamp, inverzní ražba folií.