STI Česko s.r.o. patří k tradičním výrobcům nejenom kartonáže, ale i presentačních displejů a stojanů různých velikostí i účelů. Společnost je za dobu svého trvání nositelem opravdu úctyhodného počtu národních i mezinárodních cen. Není tedy žádného divu, že tento „ostřílený“  leader (nejenom) na českém trhu prokázal svou profesionalitu a získal letos ocenění Obal roku 2017.

Při vývoji všech konceptů jsou vždy zohledněny specifické lokální požadavky, zákonné podmínky a přání kupujících a spotřebitelů. Veškeré koncepty a nápady kreativních týmů jsou konstruktivně promyšlené a dobře realizovatelné ve výrobě. A nejinak to bylo v průběhu vývoje a výroby vítězného POS stojan SHELF CLICK.

Sestavení snadno a rychle

Policové stojany jsou nezbytnou součástí úspěšných POS promocí. Největší předností této inovativní konstrukce je především rychlost a snadnost sestavení stojanu. Přihlášený exponát byl vyroben pro společnost Reckitt Benckiser a je skvělým důkazem výhod a univerzálnosti použití této konstrukce. 

Jednoduchá kompletace a různé rozměrové varianty
Celý stojan včetně soklu a polic tvoří jeden celek, díky čemuž dochází nejen k omezení rizika poškození či ztráty jednotlivých komponent, ale také k podstatně jednodušší kompletaci. Proces sestavení se provádí pomocí několika málo jednoduchých kroků a nezabere více než 25 vteřin. 
Stojan se vyrábí v široké škále rozměrových variant. Lze jej také doplnit plakátem nebo setem brandingů na boky a čelo.