Společnost Top tisk, s. r. o. rovněž není v národní prestižní soutěži Obal roku, žádným nováčkem. Top Tisk je znám jako společnost s rozsáhlým vývojem obalů a disponujícím řadou technologií, včetně atraktivní studené ražby. V letošním roce si společnost právem odnáší ocenění v kategorii Potraviny za universální obal na sezonní čokolády (I. D. C. Holding).

V případě obalů na míru je balení od firmy Top Tisk rozpoznatelné nejenom díky řadě povrchových úprav či kvalitně realizovanou grafikou, ale často i díky sofistikovaným konstrukcím. Naopak v jiných případech obaly vychází ze standardních konstrukčních vzorů, které jsou upravovány podle potřeb klienta, produktu i následných zpracovatelských technologií.
Požadavek strojního zpracování

Obal vychází ze základní jednobodové konstrukce (ECMA A2420) je strojně lepitelný a zpracovatelný i ve velkých nákladech. Cílem byla také univerzálnost nástrojů směrem k jejich efektivnějšímu a dlouhodobějšímu využívání.
Obal jako POS?
Ve spolupráci s grafikem byl navrhnut univerzální tvar, který kopíruje tvary Velikonočního Zajíčka, Mikuláše i Santa Klause. Při tom však dává přidanou hodnotu siluety nad rozměr obalu, často známé z prodejních displejů a POS. Nakonec umožňuje i dobrou přepravitelnost ve skupinových kartonech bez poškození (jednotkové obaly jdou v přepravním kartonu zasunout do sebe přímo kvádr na kvádr a tvoří pak ucelený blok).