Společnost THIMM – THE HIGHPACK GROUP patří k předním výrobcům obalů z vlnité lepenky.  S výrobky této firmy se běžně setkáváme po celé Evropě, včetně ČR, kde má společnost i dva výrobní závody. Líbivá konstrukce v provedení pro pivovar Ferdinand byla oceněna již v soutěžích Obal roku i WorldStar. Nově tento obal nadchl porotu v soutěži Promotional Gift Award 2018. A dnes ještě jedna novinka o této společnosti - otevření prvního start up.

Cena Promotional Gift Award je znakem kreativity v oblasti haptické reklamy. Uděluje se již 15 let a vyznamenává vynikající reklamní produkty. Hlavními kritérii jsou nápad, kvalita designu, vhodnost formy a hodnota i stupeň inovace. Letos pětičlenná porota vybírala celkem z 229 přihlášených výrobků v sedmi kategoriích.

Důmyslná konstrukce

Produktové řešení dárkového obalu vyrobené na zakázku kombinuje inteligentní konstrukci s vysokým zážitkem ze značky, což se nabízí zejména pro speciální reklamní akce. Oceněný dárkový obal je kompletně vyrobený z vlnité lepenky. Kromě šesti lahví piva obsahuje i jeden půllitr, několik reklamních předmětů a pivní tácky. Pivní tácky jsou součástí obalu. Ucho půllitru slouží i jako odnosné ucho multipacku. Díky důmyslné konstrukci lze dárková balení i přes vyčnívající ucho bez problémů stohovat na sebe. Strany obalu nabízejí velkou reklamní plochu a mohou se dobře využít pro komunikaci značky a individuálně přizpůsobit.

THIMM  zakládá svůj první startupový e-shop 

V březnu 2018 otevřela společnost THIMM pod značkou KARTONARA® německý e-shop pro standardizované krabice a příslušenství k obalům, kde mohou firemní i soukromí zákazníci nakupovat on-line 24 hodin denně krabice za příznivou cenu. Startupem Cartonara pokládá rodinný podnik THIMM základní kámen pro digitální obchodní modely. Kromě standardizovaných kartonů, klopových krabic a zasilatelských obalů z vlnité lepenky zde lze zakoupit materiál potřebný pro stěhování a také doplňky, např. uzavírací prostředky, polstrování a výplňový materiál. V nadcházejících měsících se bude sortiment stále rozšiřovat. V budoucnu ho doplní přepravky pro drobné díly (KLT), inovativní obaly pro e-commerce a individualizované krabice.