Společnost SA International (SAi) aptří na severoamerickém trhu k předním softwarových řešení pro signmaking, digitální tisk a CNC obrábění. Chybět nebude ani na FESPA Global Print Expo 2018, která se bude konat v polovině května v Berlíně a představí zde řadu svých SW aplikací, včetně řešení pro POS/POP.

Společnost SAi bude na FESPA prezentovat především své portfolio pokročilých softwarových řešení. Chybět nebudou ani „živé“ ukázky s doprovodným vysvětlením, možnosti konzultací či obchodních jednání. Představeny budou i dvě mobilní aplikace MyFlexi a SAi Cloud.

DisplayGenie usnadňuje práci v sektoru POS/POP

Pro vývojáře a producenty displejů bude presentována aplikace DisplayGenie.Tato aplikace je součástí SW balíčku Flexi a kromě řady standardních knihoven (FEFCO, ECMA) obsahuje i různé konstrukční vzory, uplatnitelné v konstrukci displejů a reklamních tabulí či stojanů.

Vylepšení pracovního prostředí

Nový upgrade eliminuje některé operace a zlepšuje a urychluje možnosti práce konstruktéra. Je vhodný pro návrhy stojanů z různých materilů – hladké i vlnité lepenky, voštinových prvků či PP sendvičů apod.

Další vzory zdarma

Po zakoupení jedné licence Flexi, dostává uživatel jako bonus i možnost i 5x měsíčně stahování reklamní grafiky zdarma po celou dobu platnosti licence. Tyto downloady zahrnují širokou škálu šablon a souborů ve formátu EPS připravených k řezání.