Tetra Pak (Tetra Laval Group) je významným producentem v sektoru nápojů a potravin. Nabízí kompletní zpracovatelské, distribuční a obalové vybavení pro široký sortiment mléka, džusů i vína. Skupina patří ale i k největším světovým výrobcům výměníků tepla. Nově společnost nabízí modulární portfolio v tepelných systémech, které je přizpůsobitelné na míru všem uživatelům.

Moduly, odpovídají běžně používaným technologiím, které se používají především v mlékárnách a nápojovém průmyslu, lze je různým způsobem kombinovat tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám každého jednotlivého zákazníka.

Čím lepší znalosti o provozu, tím lepší navržené řešení

Při volbě vhodného tepelného je třeba s výrobcem podrobně diskutovat nejenom typy a množství produktů, které vyrábí, ale je nutné znát celý výrobní proces, provozní dobu, náklady na zařízení i krátkodobé a dlouhodobé cíle společnosti.

Modulární koncepce poskytuje řešení na míru

Nový modulový přístup je pro klienta pohodlnější z hlediska instalace, efektivity i výkonu. K dalším benefitům patří i servisní flexibilita. V současnosti Tetra Pak dokončil ověření nového modulárního portfolia u některých zákazníků v Evropě a Rusku.