Doba, kdy prodejní kufříky na nářadí byly především z plastových materiálů, je zřejmě za námi. Vítěz Obalu roku v kategorii Elektronika a spotřebiče, Prodejní a přepravní kufřík na nářadí, od společnosti THIMM THE HIGHPACK GROUP, dokáže přesvědčit spotřebitele, že všechny potřebné obalové funkce splní plnohodnotně také a jako bonus je jeho úplná recyklovatelnost.

 

U transportního kufříku hraje důležitou roli kvalitní pevný materiál ve spojení s chytrou konstrukcí. Kvůli prodejnosti, autoři nezapomněli ani na přidanou hodnotu v podobě kvalitního tisku.

 

Kufřík s vložkou ochrání i zafixuje produkty uvnitř

Kufřík na nářadí se skládá z 2 dílů: kufřík s vložkou a odnosné ucho. Kufřík s vložkou je vyrobený z jednoho dílu. Složením vložky dovnitř kufříku vznikne fixace, do které lze upevnit 2 kusy krabice s nářadím. Druhý díl kufříku je vysouvací odnosné ucho z vlnité lepenky, které jednoduchým pohybem lze vysunout nebo zasunout. Při skladování kufříku nebo jeho transportu na paletě je ucho zasunuté uvnitř kufříku, nikde nepřekáží a eliminuje se tak jeho poškození.

 

Pětivrstvá lepenka zajistí potřebnou pevnost

Vzhledem k větší hmotnosti nářadí je kufřík vyroben z 5-ti vrstvé vlnité lepenky, která zaručuje i perfektní ochranu zboží během přepravy. 

Celý kufřík recyklovatelný.