Společnost EngView Systems je zbytečné na našem trhu blíže představovat. Zvláště středně velké, ale i menší firmy již řadu let používají známý konstrukční SW EV Package Designer &Synergy. Jako reakci na potřebu nejenom obalářů, ale i displejářů, společnost presentovala poslední květnový den v bruselském Atomiu svůj nový produkt – packGATE.

SW byl presentován v rámci celého workflow na Benelux Online Print Event. Akce byla zaměřena především na řešení web-to-print a e-commerce pro grafický a obalový sektor. Ve známém Atomiu byl SW produkt součástí presentace jednoho ze zákazníků EV, společnosti Endless Branding.

Řešení na míru

Společnost Endless Branding má více než 30 let zkušeností v oblasti designu a výroby prodejních (POS) displejů z hladkých i vlnitých lepenek, dřeva, plastu a kovu. V posledních letech se začala společnost profilovat směrem k řešením na míru zákazníka a zároveň k menším objemům zakázek. Firma si uvědomila potřebu online platformy, která by zákazníkům umožnila upravovat a měnit POS displeje dle jejich požadavků. V tomto případě se ukázal packGATE jako správná volba.

Parametrické konstrukce včetně grafiky jako 3D model

SW balík využívá jedinečnou parametrickou technologii serveru EngView CAD / CAM. Umožňuje poskytování parametrických knihoven na online platformě, tím pomáhá koncovým zákazníkům vytvářet sobě na míru přizpůsobené displeje (týká se konstrukce, grafiky a materiálů). Zákazníci mohou vidět design, včetně struktury materiálu v realistickém 3D modelu, který jim dává velmi dobrou představu o tom, jak vypadá konečný produkt.

Více informací o novém produktu najdete zde.