Skeyndor patří k prémiovým beauty brandům a letos oslavuje již 50 let svého trvání. Při příležitosti tohoto výročí se společnost Timeless Prodigy rozhodla inovovat kosmetickou anti aging řadu. Obalový set na krémy a séra navrhla přesně podle představy výrobce obalová firma Quadpack, která patří k významným producentům právě kosmetických obalů.

Inovovaná řada se vyznačuje velice umírněným designem jemných tvarů i barev. Plastové obaly jsou navrženy převážně v kombinaci transparentní a jemně růžových odstínů. I když se jedná o baly plastové, nikoli skleněné, přesto se design vyznačuje vysokou přidanou hodnotou.

Průhlednost s náznakem jemných odstínů

Společnost Quadpack vyráběla obaly ve svém výrobním závodě v Quadpack Plastics v Barceloně. Obaly byly vyrobeny procesem vstřikování. Akrylová skleněná nádoba o objemu 50 ml se vyznačuje extra silnou základnu. Obal je průhledný, jen s jemným, náznakem růžové barvy. Vnitřní nádoba je vyrobena z polypropylenu s metalizovanou vnější stěnou, která je viditelná přes vnější kryt.

Barva šampaňských růží

Téměř uměleckým dílem je pětidílný uzávěr potažený matným hliníkem. Na vrcholu je celý uzávěr zvýrazněn dekorativním embossingem. Všechny kovové části mají stejnou barvu šampaňského růží