Letošní rekordman soutěže, společnost THIMM – THE HIGHPACK GROUP, která získala hned několik ocenění ve čtyřech kategorií, získala cenu i v kategorii POS/POP displeje.  Vítězný displej je určen pro presentaci řady populárních nápojů Smarty, tedy značku, kterou na našem trhu  osobně propaguje bývalý hokejový brankář Dominik Hašek.

Kvalitní materiál, silné konstrukční zázemí a Hi TECH výrobní technologie, kterými společnost disponuje – byly hlavními ukazateli vítězného směru. Displej splňuje nejenom všechny požadavky, ale přináší i benefity vizuálního i technického měřítka kvality.

Ucelená řada produktů na ploše displeje

Malý, pultový displej pro čtyři druhy výrobků prezentuje kompletní portfolio značky Smarty. Na minimálním prostoru jsou vkusně umístěny produkty různých rozměrů a formátů – PET láhve a plechovky. Na POS se dodává naplněné a zabalené v přepravním obalu. Po sundání ochranného obalu se displej pouze doplní topperem, který se vytrhne z transportního obalu.

Grafika realizována kvalitním tiskem

Potisk minidisplaye optimálně dokresluje grafiku produktů a díky použitým hashtagům působí moderně. Displej se využívá pro testování, který z produktů v daném místě prodeje spotřebitele nejvíce zaujme