Středa 11.11.2015 z pohledu počasí nenaplnil pranostiku, svatý Marin svého bílého koně nechal ve stáji, což veletrhu BrauBeviale jenom prospělo. Druhý den veletrhu BrauBeviale, veletrhu surovin a technologií pro výrobu nápojů,byl zřejmě vrcholem akce, která ten den vyvrcholila ochutnávkou desítek a značek v režii svazu německých privátních pivovarů. Pokračování přátelských i obchodních jednání mohlo pokračovat ve zcela neformálním stylu.

multilayerPETpreformPET Aréna

Příkladem neformálního vzdělávání je specializovaná exhibice trendů ve vývoji nových modifikací a aplikací obalů na bázi polyetyléntereftalátu – PET arena: zvyšování bariéry proti propustnosti plynů vícevrstvých PET lahví je opět na scéně.

Mediální partneři

Zástupci Syby využili jednání s vedením veletrhů BrauBeviale a FachPack pro přípravu spolupráce na příštím ročníku obou akcí. Potvrdili, že na českém a slovenském trhu jsou tři tištěné obalové časopisy: Packaging, Packaging Herald a Svět balení. Vedle toho on-lie odborný newsletter CS Packaging News. Jednalo se o možnosti rozšíření doprovodného programu zacíleného na stále rostoucí skupinu českých návštěvníků.