Po velkém úspěchu korkových etiket pokračovala spolupráce firmy Label design a Vinařství Ludwig v dalším vývoji etiket z netradičních materiálů. Výsledkem je novinka v podobě dřevěné etikety v dekoru třešeň.

Akcent na přírodní materiál

Jedná se o přírodní materiál, velmi tenkou dýhu, s nánosem lepidla určeného k aplikaci na lahve. Originalitu povrchu nenarušuje žádná grafika, pouze jednobarevný text psaný historickým fontem. Celkovému vzhledu dominuje speciální tvarový výsek navozující dojem starodávnosti, původních postupů a exkluzivity. Zpracování tohoto materiálu a následná aplikace etiket jsou velmi náročné procesy.

Výjimečnost celkového vzhledu doplňuje korek zalitý pečetním voskem a opatřený pečetí. Odměnou je produkt s výrazným odlišením a přesnou vypovídající hodnotou na trhu.

Limitovaná edice 1972 lahví

Vína bylo vyrobeno 1972 lahví, každá láhev má na zadní etiketě své číslo. Jedná se o cuvée Cabernet Moravia a Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2011 ze slovácké podoblasti. Víno má téměř fialovočernou barvu, ve vůni a chuti dominuje aroma černého rybízu a hořké čokolády doplněné o tóny vanilky a karamelu.

Etiketa získala ocenění OBAL ROKU 2014.