Drytac Europe patří k předním výrobcům lepivých a samolepících materiálů určených pro segment tisku, signmakingu, etiket i průmyslových aplikací. Žhavou novinkou firmy je nový typ „kobercové“ folie Polar™ Carpet, která je určena pro aplikace v interiérech a je možné ji využít na řadu materiálově rozdílných povrchů.

Drytac je globální výrobce adhezivních materiálů, včetně aplikací na lepící folie na podlahy, stěny i okna. Vedle samolepících vrstev se společnost zabývá i termoplastickými materiály a adhezivy reagující na tlakové působení.

Spojení potiskovatelnosti a přilnavosti

Nový typ materiálu o tloušťce 100µ je monomateriálová PVC folie s vysokou přilnavostí, která je velice dobře potiskovatelná. Vhodná je především pro krátkodobé používání reklamních sdělení na podlaze v interiérech.

Tisknout lze různými digitálními stroji

Systém Polar Carpet je vhodný pro celou řadu folií, včetně laminátů (Interlam™ Pro Emerytex®,  Protac™ ScuffGuard). Tyto folie jsou dobře potiskovatelné jak solventními (vč. eko solvent), tak i UV či latexovými tiskárnami. Exklusivně je řada ve Velké Británii distribuována známým dodavatelem materiálů, společností Antalis