barSpolečnost TOP TISK Obaly vyrábí pro  Lifefood Czech Republic přebaly na čokolády a skupinové balení těchto čokolád. Papírové potištěné přebaly byly opatřeny průhledy, které mají tvar očí a celkově ladí s grafikou, kterou navrhl Miro BudišGraphic Design and Illustration. Konstrukce pochází z tužky Emy Raspopčevové, TOP TISK Obaly.

Shelf Ready Packaging s náklonem

Podmínkou bylo, aby se skupinové balení jednoduše skládalo a čokolády nepřepadávaly v regálu při jejich odebíraní ze skupinového balení. Proto se balení skládá ze dna a víka. Každé balení obsahuje 10 čokolád a díky jednoduché vložce jsou čokolády nakloněné a dopředu nepřepadávají.

boxLetos bez zlata

Ve čtvrtek 18. 6. 2015 se sešla odborná porota DESIGN TOUCH 2015. Součástí hodnocení je posouzení grafiky, tvarů, barev, souznění se značkou, forma sdělení informací, identifikace produktu, vyváženost informačních a propagačních aspektů.

V rámci hodnocení byla z 29 přihlášených exponátů vytvořena skupina úžeji nominovaných a v závěru udělena 1 stříbrná cena a 2 ceny bronzové.  Porota se rozhodla letos zlatou cenu neudělit. 

SILVER DESIGN TOUCH 2015

Skládačková krabička získala ocenění SILVER DESIGN TOUCH 2015. Ocenění bude předáno během konference SpeedCHAIN dne 4.11.2015 v Břevnovském klášteře v Praze.