Společnost Mailstep, lídr v oblasti fulfillmentu v České republice, s potěšením oznamuje své partnerství s Eshopistou. Jako generální partner 8. ročníku této networkingové platformy utvrzuje své postavení na trhu a odhodlání hrát klíčovou roli při utváření budoucnosti e-commerce.

 

„Jsme nadšeni, že můžeme být součástí ESHOPISTY jako generální partner. Toto partnerství se dokonale shoduje s naším odhodláním podporovat růst a úspěch podniků v oblasti e-commerce v České republice i mimo ni,“ komentuje Libor Hudeček, generální ředitel společnosti Mailstep.

 

Růst české e-commerce jako společný cíl

Série konferencí Eshopista se stala jednou z nejoblíbenějších inspirativních a networkingových událostí. Profesionálům z oblasti e-commerce umožňuje navazovat kontakty, sdílet know how a prostor k diskuzi o trendech v oboru. Spojením sil s Eshopistou chce Mailstep především nabídnout silnou podporu a stimulovat růst českého e-commerce sektoru.

„Společnost Mailstep se vždy věnovala zefektivnění provozu on-line obchodu prostřednictvím našich služeb v oblasti fulfillmentu. Naše účast v roli generálního partnera nám umožní sdílet naše odborné znalosti s širším publikem a přispět k růstu ekosystému on-line obchodování,“ doplňuje Hudeček.

 

 8. ročník odstartován

Aktuální 8. ročník odstartoval úvodní konferencí se zaměřením na finanční řízení e-shopů. Spojení sil odborníků z Mailstep a Eshopisty slibuje, že podpoří inovace v odvětví e-commerce a poskytne účastníkům cenné znalosti a nástroje, které jim umožní prosperovat na konkurenčním trhu.