PET, donedávna obal zejména pro balené vody, vstupuje letos na trh s novinkou.   Acti Pack se specializuje na výrobu PET lahviček vyráběných metodou vstřiko-vyfukováním. Jsou určeny jak pro potraviny, tak pro kosmetický průmysl. Na trhu jsou různé velikosti až do objemu 5000 ml a to od klasických sériových typů až po originální tvary dle konkrétní specifikace klienta.

PET dózy

Široký sortiment standardních PET dóz je ve velikostech od  50 ml - 5000 ml v provedení pro šroubovací víčka, nebo twist-off . Použití je opět velmi široké -  např. jako nádoby pro uchovávání  sušeného ovoce, hub, těstovin a pod.

PET lahvičky

Sortiment standardních PET lahviček ve velikostech opět od 50 ml do 500 ml se šroubovacím závitem, nebo pro zaklapávacím víčkem. Určené jsou zejména pro kosmetické výrobky:  šampon, sprchový gel, pleťová voda a pod.

Obaly „STEP“ - Krok novou cestu

Obalová řada "STEP" byla vyrobena v úzké spolupráci mezi Acti Pack a Loire Plastic Industrie (společnost zabývající se mimo jiné také výzkumem a vývojem uzávěrů). Cílem bylo nabídnout dokonale stohovatelné balení: dno nádoby odpovídá svým profilem horní části výrobku a proto lze s velkou mírou stability toto zboží vyrovnávat na police regálů.

K dispozici je tato řada ve velikostech od  50 ml do 300 ml, standardně v provedení pro víčka twist-off  o velikosti 63 a  82 mm.

Doufejme, že Acti Pack nabízí obaly právě ve vaší barevné preferenci, aby vyhovovaly podpoře vaší značky.