K tradičním a zároveň i „trendy“ výrobcům v oblasti obalového designu patří společnost Grafobal, a. s., která zároveň patří i mezi pravidelně oceňované firmy v oblasti packagingu. Letos společnost obdrží cenu Obal roku v kategorii Potraviny za dárkovou kazetu na BIO čokolády LYRA. Minimalistická grafika ve spojení s čistým designovým provedením zařazuje tento produkt automaticky do kvalitativně vyšší kategorie.

Použití přírodního materiálu, minimalistické grafiky jasně deklaruje čisté přírodní ingredience výjimečných, ručně balených čokolád. Na jejich výrobu nejsou použity žádné chemické látky a slazeny jsou výhradně přírodním cukrem. Konstrukce vyvinutá společností Grafobal, a. s. vhodně koresponduje s celkovým designem vytvořeným SweetPro s.r.o.
Prémiový segment, prémiový look

Skupinový obal na 6 kusů čokolád společnosti SweetPro s.r.o., který přes jemné zlacené piktogramy srozumitelně deklaruje hlavní benefity produktu. Zlatá fólie na přírodním materiálu působí harmonicky a jednoznačně řadí balený produkt k prémiovému segmentu. Přírodní hnědý „look“ a příslušné piktogramy jsou spojovacím prvkem skupinového balení a spotřebitelských balení čokolády.

Méně zde znamená více

Jednotlivé druhy čokolád jsou rozlišeny charakteristickým grafickým motivem. 
Konstrukce obalu čokolády je podobné jako jejich barevnost - jednoduchá až minimalistická. U skupinového balení pomocnou pásku se zámečkem zajišťuje a zároveň dokonale prezentuje balené čokolády.