H.R.G. spol. s. r. o. je moderní tiskárna s rodinným duchem situována do jednoho z nejkrásnějších míst v naší republice, Litomyšle. Tiskárna si však již dávno vydobyla i výborné jméno ve světě packagingu a patří k letošním vítězům Obalu roku v kategorii Potraviny. Zde cenu obdržela za obal na  4bars The Late Mr. Smith.

H.R.G. nabízí svým klientům opravdu široké možnosti, díky využití nejenom moderního výrobního portfolia, ale i velice kvalitního lidského profesionálního zázemí. Co se týče obalových řešení, nechybí ani možnosti přidané hodnoty povrchových úprav či ucelený zákaznický servis.

Sofistikovaná konstrukce obalu

Konstrukci obalu společnost řešila na základě designu od Reed Design Inc. Jednorázový obal pro čtyři energetické tyčinky The Late Mr. Smith byl vyvinut na základě požadavků zákazníka oddělit od sebe dvě dávky, eliminovat samovolné vypadnutí tyčinek, ale zároveň zachovat snadné vyjmutí z obalu. Vše se podařilo dosáhnout unikátní konstrukcí vnitřní vložky, která se po vysunutí ve své polovině zastaví a nabídne tak koncovému uživateli pouze jednu dávku, tedy dvě tyčinky a speciálně upraveným rukávem, také lepeném pouze v jednom bodě. 

Ofset, lak i lamino
Skládačka byla potištěn ofsetovou technologií na pohlednicový karton a zušlechtěna matným laminem v kombinaci s parciálním UV lakem.