Společnost Gravelli patří k moderním mladým společnostem, které sází na méně tradiční materiály. Svým klientům společnost představuje beton tak trochu v novém světle. Jako materiál, který je vhodný k tvorbě umyvadel, interiéru, šperků, či např. i obalů. V letošním Obal roku 2017 společnost v kategorii Dárkových obalů „zabodovala“  naprosto originálními betonovými krabičkami.

Bublinky, žíhaná struktura či přirozené škrábance – to vše přispívá k naturálnímu a atraktivnímu vzhledu betonu. Materiál společnost používá v šedých či antracitových odstínech s různě strukturovaným povrchem. Společnost používá nový druh betonu navržený speciálně pro výrobu tenkostěnných prvků. FixCrete® je díky vyztužení speciálními vlákny 7x pevnější než běžný beton. Díky tomu z něj lze vytvořit tenké prvky již od síly 15mm.

Nejenom pro vyznavače moderního designu

Betonové krabičky slouží jako originální balení pro kolekci šperků určenou především pro architekty a vyznavače moderního designu. 
Design obalu je minimalistický. Odráží filosofii značky Gravelli, která si zakládá na jednoduchosti formy a sofistikovaném výrobním řešení. 

Stejný materiál obalu i originálního šperku

Obě poloviny drží spolu díky použitým magnetům na vnitřních stranách. 
Krabičky jsou ručně vyráběné, navíc ze stejného materiálu jako šperk samotný.
Logo Gravelli je tvořeno vlysem ve spodní části krabičky. Sada obsahuje 4 různé velikosti krabiček podle velikosti šperku.