Novinka e-shopu Spokojený pes. K již zavedeným krabicím s překvapením pro psy a kočky přidal krabici třetí, tentokrát pro slepice. Za launchem krabice s prémiovými produkty pro české opeřence stojí speciální projekt, který připravil Spokojený pes ve spolupráci s neziskovkou Slepice v nouzi na podporu boje proti tristnímu 

stavu klecových velkochovů. 

Hlavní cíl? Upozornit na životní úroveň drůbeže v českých chovech.

Velikost krabice se slepičím speciálem odpovídá prostoru, jaký má drůbež k dispozici v klecovém velkochovu (27x27x16 cm)!

Limitovaný počet kusů se téměř ihned rozprodal a celkový zásah propagace na Instagramu a Facebooku Spokojeného psa měl zásah více než 100 000 uživatelů.

OBAL ROKU i WorldStar.

Spokojený pes se snaží být inovátorem na poli doručování zboží. Své objednávky balí do multifunkčních krabic, ze kterých mohou chovatelé následně sestavit mobilní boudičku pro svého mazlíčka.

Obal zvítězil v soutěži WorldStar Packaging Awards mezi 291 projekty z 35 států. Úspěch slavil i na české soutěži OBAL ROKU 2016. Jako jediný e-shop s potřebami pro chovatele rozjel taky vlastní dopravu. Zboží skladem doručuje po Praze a okolí ještě tentýž den.