Již za dva týdny (7. - 9. 2. 2023)  otevře své brány brněnské výstaviště, kde se bude souběžně s veletrhem Salimatech konat i veletrh Embax Print. Chybět již tradičně nebude průmyslové značení.


Společnost Videojet Technologies je světovým leaderem v oblasti značení a kódování produktů a výrobků. Na českém trhu společnost Videojet působí od roku 1991, kdy její přítomnost byla reprezentována společností JaGa, jakožto výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2021 přešly aktivity společnosti JaGa přímo pod Videojet Technologies a společnost působí na trhu přímo a disponuje zkušeným týmem obchodních zástupců a servisních techniků.

 

Moderní značení se stroji Simplicity

Na veletrhu EmbaxPrint představí firma své hlavní portfolio produktů pro kódování a značení produktů a výrobků. Jedná se o tiskárny na bázi technologií kontinuálního inkjet tisku (CIJ), a to konkrétně stroje nejnovější řady Simplicity, dále tiskárny určené pro tisk a aplikaci etiket a v neposlední řadě tiskárny pro laserové značení produktů.