Společnost Xerox byla agenturou Thomson Reuters již pošesté vybrána mezi TOP 100 globálních lídrů v oblasti technologií. Xerox získal vysoké hodnocení ve vytváření patentů za korporátní společenskou odpovědnost a dopad na životní prostředí. Společenskou i environmentální zodpovědnost řeší i společnost Geis, tentokrát ze strany klienta.

Agentura Thomson Reuters zveřejnila žebříček TOP 100 z 5000 technologických společností z celého světa. Hodnotila společnosti z hlediska jejich přínosu lidem jako takovým, a to v oblasti inovací, společenské odpovědnosti a dopadu na životní prostředí. Do žebříčku TOP 100 globálních lídrů v oblasti technologií patří dále například Apple, Amazon, Facebook, Fujifilm či Microsoft.

Tiskárna jako chytrý asistent

Společnost Xerox loni uvedla na trh platformu ConnectKey měnící tiskárny a multifunkční zařízení na chytré a dobře propojené asistenty na pracovišti. Xerox spolupracuje se sítí vývojářů aplikací, kteří pro ni navrhují tiskové aplikace, a to vše za účelem automatizace každodenních kancelářských úkonů.

Distribučním partnerem online prodeje dm drogerie markt je společnost Geis

Přepravní a logistická společnost Geis (V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. ) je výhradním distribučním partnerem v oblasti online prodeje společnosti dm drogerie markt a to jak pro Českou, tak i pro Slovenskou republiku. Drogistický řetězec zahájil online prodej v obou zemích v uplynulých dnech. V úvodní fázi je ve skladu uloženo zhruba 11 tisíc položek od těch nejmenších, jako jsou třeba rtěnky či laky na nehty až po třílitrové prací gely a dětské pleny. Jde o artikly, které zákazníci znají
z kamenných prodejen, ale i o produkty, jež jsou k dostání pouze online.

Trvalá udržitelnost balení

Podle velikosti objednávky Geis zvolí nejvhodnější obal. Vybírá se obvykle ze čtyř druhů. Všechny obaly včetně výplní jsou z recyklovaného papíru. Nyní společnost řeší zavedení nového druhu papírové pásky aktivované vodou, která je kvalitnější, pohledově hezčí, a hlavně šetrnější k životnímu prostředí.