V říjnu byly v nizozemském Amsterdamu vyhlášeny ceny Sleeve Label Awards 2023. Tato prestižní ocenění, která se nyní udělují devátým rokem, jsou jedinými nezávislými oceněními pro oblast smrštitelných etiket. Best of show získala v tvrdé konkurenci Zubrowka Black.

 

Přihlášené exponáty komise Sleeve Label Awards hodnotili na základě mnoha kritérií, včetně kvality tisku a uměleckého provedení, aplikace smrštění na obal, inovativních funkcí a prodejní přitažlivosti. Díky rekordnímu počtu příspěvků a jejich mimořádné kvalitě se letos ceny rozšířily do 6 kategorií.

 

Best of Show

Letošním vítězem Best of show se stala Zubrowka Black – Limited Edition  od společnost Masterpress. Tento design, který demonstruje výjimečně vysokou úroveň řemeslného zpracování a pečlivou pozornost k detailu, hladce spojuje kovový akcent v kombinaci s černou. Výsledkem je vizuální mistrovské dílo.

 

Design podtrhla bezchybná relizace

Design byl velmi bezchybně realizován. V realizaci byl zohledněn každý aspekt přesnosti. Nešlo jen o samotnou grafiku, ale i o dosažení bezchybného zarovnání složité grafiky ve švu etikety. S výjimečnou přesností bylo rovněž provedení perforace. K zachování kvality během procesu nanášení a smršťování přispělo i přidání laku proti vlhkosti a aplikace tištěného teplem aktivovaného lepidla.