Společnost BITO skladovací technika CZ představila letos tuzemské odborné veřejnosti inovovanou skládací plastovou přepravku BITOBOX EQ. Zkratka EQ vznikla spojením „ergonomických“ a „inteligentních“ funkcí, tedy ergonomie + IQ= EQ. V prázdném stavu je složením redukován objem o 75 %. Obal je navržen pro opakované použití s cílem minimalizovat logistické náklady.

Chytrá páčka pro pohodlné složení

Díky páčce na bočních stranách lze plastovou přepravku pohodlně a bezpečně složit. Zámek se uvolní stlačením páčky palcem nebo zápěstím, stěny boxu jsou složeny bez rizika skřípnutí prstu, jak tomu u srovnatelných produktů bývá.

okénkorokojetVolitelné provedení a příslušenství

Box je dále opatřen dvoudílným víkem a otvorem pro zajištění plombami. Jako volitelné provedení lze bednu osadit výklopnými rukojeti, díky kterým lze s bednou pohodlně manipulovat i ve složeném stavu. Dalším volitelným povedením je ani transparentní okénko na etiketu, která se vkládá zevnitř boxu, je tedy jasně čitelná a nehrozí její poškození nebo ztráta.

OBAL ROKU 2015                                                                          

Plastová skládací přepravka BITOBOX EQ získala ocenění OBAL ROKU 2015. Ocenění bude předáno během konference SpeedCHAIN dne 4.11.2015 v Břevnovském klášteře v Praze.