Papírové tašky s plochým uchem i papírové tašky s krouceným uchem a nyní možná brzy také papírové tašky s dlouhými uchy, které si jednoduše s malým nákupem hodíte na záda a jedete domů. K nákupu ve většině prodejen je na výběr plastová, nebo papírová taška. Se zajímavým řešením, které je zatím ve fázi rozpracovaného konceptu přišli v Německu.

Papírový Honza

PaperJohn, jak svůj koncept autoři nazvali, je batoh z papíru, který by mohl být v nabídce prodejen vedle klasického sortimentu papírových tašek. Výrobce vedla touha uvolnit ruce a najít pohodlnější způsob přepravy. Zároveň by měla být zachována minimální cena srovnatelná s taškami, i když právě finanční aspekt je zdá se důvod, proč toto řešení nebylo zavedeno již dříve.

PaperJohn je standardní taška s dlouhými plochými uchy.

V našem každodenním životě se často pohybujeme z místa na místo na kole a tento způsob přepravy menších objemů je rozhodně zajímavým a navíc pohodlným způsobem přepravy na krátké vzdálenosti.

 

V současné době se pracuje na nastavení výrobního procesu a spuštění sériové výroby. Výrobce může samozřejmě papírové tašky opatřit černobílým nebo barevným potiskem.

Zdroj: zde.