BBlogoOd 8. do 10. listopadu 2016 se významní představitelé odborného světa nápojového průmyslu opět setkají v Norimberku na BrauBeviale, velmi významném veletrhu v oboru nápojů a tekutých potravin. Zhruba 1.150 vystavovatelů surovin, výrobních technologií, logistiky, nápojových obalů, stáčecích, balicích zařízení a marketingu představí návštěvníkům své novinky. BrauBeviale je barometr trendů nápojového sektoru.

fotbalistiBrauBeviale pro profesionály

Odborná nabídka BrauBeviale zahrnuje celý procesní řetězec nápojového průmyslu. Nejen pivovarníci a sladovníci, ale i výrobci jiných alkoholických a nealkoholických nápojů, a také odborníci v oblasti výroby strojů a zařízení, obalového průmyslu, obchodu a gastronomie najdou v osmi veletržních halách všechno, co potřebují pro svou každodenní činnost. Od vhodných surovin přes technologie až po logistiku a prostředky marketingu. Veletrh BrauBeviale je již tradičně místem, kde vystavovatelé diskutují se svými zákazníky o jejich individuálních požadavcích.

Přihlášky pro vystavovatele

Všichni zájemci o aktivní účast v pozici vystavovatelů na veletrhu BrauBeviale se mohou stále ještě přihlašovat. V případě zájmu o více informací o podmínkách účasti doporučujeme kontaktovat výhradní zastoupení veletržní společnosti NürnbergMesse v ČR, společnost:

PROveletrhy s.r.o.

Naďa Lichte

M   775 663 548

E    info@proveletrhy.cz

BB2015_Kopecký-Kolářová