cachacaNepřehlédnutelná skleněná láhev Cachaça Yaguara vyrobená společností O-I se získala ocenění nejvýznamnější soutěže obalového průmyslu WorldStar Award organizované World Packaging Organisation (WPO; Česko a Slovensko ve WPO zastupuje obalová asociace SYBA). Slavnostní vyhlášení proběhlo na veletrhu IPACK-IMA v Miláně v Itálii. Celkem bylo oceněno 148 vítězů z 33 zemí, na veletrhu si cenu osobně převzalo 84 oceněných.

Láhev z Kolumbie

Láhev Yaguara od společnosti O-I, největšího výrobce skleněných obalů na světě, byl vyroben v závodu v kolumbijském Soachi a vznikl díky spolupráci mezi známým britským umělcem Brianem Clarkem a týmem O-I Covet™. Neobvyklý vzhled této láhve byl inspirován proslulými chodníky u pláže Copacabana a podpořen velmi dobrou pozicí značky cachaça na lokálním i globálním trhu.

wsWorldStar Awards

WPO oceňuje nové obaly vytvořené výrobci ze všech koutů planety již od roku 1970. Do soutěže WorldStar Awards pro rok 2015 bylo přihlášeno 266 obalů z 38 různých států, láhev Yaguara byla jedním ze čtyř vítězných brazilských produktů, které získaly toto prestižní ocenění.

Soutěž WorldStar Awards odráží neustálý pokrok v oblasti obalového designu a technologií a vytváří mezinárodní standard nejvyšší kvality obalových materiálů.

Covet

Covet™ je kolekce luxusních skleněných obalů a příbuzných produktů, které pomáhají prémiovým značkám dosáhnout jejich obchodních záměrů a posílit jejich vztah se zákazníky. Covet přináší to nejlepší z globálních kapacit O-I, a to včetně návrhu skla a dekorace na zakázku, kolekce klasických O-I designů láhví a O-I inovačního portfolia.