Dnes Vás budeme informovat hned o dvou akcích, které se připravují na výstavišti v nedalekém Norimberku.
Na první veletrh Vás chceme pozvat ještě v tomto roce. Poslední listopadový týden proběhne na zdejším výstavišti dlouho očekávaný veletrh BRAU BEVIALE. Od 28. do 30. 11. 2023 se bude vše točit kolem nápojového průmyslu.

 

Odborníci z oboru nápojů si na veletrh BRAU BEVIALE museli počkat celé 4 roky. O to větší je natěšení celé branže na letošní ročník. Přípravy veletrhu jsou v plném proudu, v tuto chvíli je přihlášeno již přes 850 vystavovatelů a do doby konání jich jistě bude tisícovka. Veletrh BRAU BEVIALE je zaměřen na celý procesní řetězec výroby nápojů: technologie, logistika, balení, marketingové nápady a suroviny. Téma obalů a obalových technologií je prezentováno ve dvou výstavních halách, v hale 4 a 4A.

Zároveň uveřejňujeme od pořadatele veletrhu BrauBeviale e-kod pro bezplatnou registraci vstupenek: BB23CZ

Registrace zde: https://braubeviale.de/en/ visitors/tickets/voucher

Průběžně Vás budeme o přípravách dále informovat.


Dalším očekáváným veletrhem je mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií FACHPACK. Ten se sice uskuteční až v příštím roce na sklonku září, ale již nyní chceme zájemce informovat, že při vyplnění přihlášky do 1. října 2023 poskytuje pořadatel vystavovatelům slevu na plochu. Zvažujete-li představit vaše výrobky na této prestižní akci, tak se neváhejte přihlásit zavčasu a zajistit si tak nejen slevu, ale i dobé umístění. Nomenklatura veletrhu FACHPACK zahrnuje obalové materiály a prostředky, pomocné obalové prostředky, balicí stroje, etiketovací a značkovací techniku, přídavná zařízení v obalové technice, tisk a zušlechťování obalů, vnitropodnikovou a obalovou logistiku i služby pro obalový průmysl. Veletrh FACHPACK se koná 24. - 26. 9. 2024 na výstavišti v Norimberku.

 

V případě dotazů k oběma veletrhům se můžete obracet na zástupce veletržní společnosti NürnbergMesse, na paní Naďu Lichte, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548.