Převážná část obalové techniky směřuje do sektoru balení potravin a tento sektor je také motorem obalových inovací. Souběh potravinářských veletrhů SALIMA (17.-20.02.2016) a veletrhu obalů. obalových, materiálů, balicích a tiskových technologií EmbaxPrint (17.-19.02.2016) synergicky propojuje tato průmyslová odvětví na brněnském výstavišti.

Pár kroků ke zlevněné vstupence

Ačkoli akcent obalových vystavovatelů bude možná orientován na balení potravin, tak úplně stranou by nemusely zůstat ani ostatní oblasti hospodářství. Záběr obalů je široký, stačí se jenom porozhlédnout. To vše může být důvodem k návštěvě letošního Embaxu. A pro čtenáře k návštěvě za zvýhodněných finančních podmínek:

  • otevřete webové stránky Embaxu
  • klikněte na modrý panel  VSTUPENKY & REGISTRACE → 
  • u veletrhu EmbaxPrint klikněte na panel  Nákup / Registrace vstupenky  
  • do rámečku vložte kód: PROMOEMBAXPRINT a klikněte na do kolečka zatočenou oranžovou šipku
  • základní cena 400 Kč se změní na 0 Kč (mírně mírněte radost: nulová hodnota vyjadřuje, že zatím nic neplatíte)
  • kliknutím na modrý panel se šipkou  Přejít na další krok  si trošku procvičíte svoji trpělivost: vyplňte e-mail a s chutí do dotazníku, který postupně zdoláte vyplňováním, odškrtáváním a klikáním na pomalu již důvěrně známý modrý panel se šipkou  Přejít na další krok  až dosáhnete obrazovky, na které se ukáže informace o tom, že je vám zasílán e-mail a že se jedná o Poukázku s platbou u pokladny (nenechte se příliš nalákat hezky vypadající nulou Kč)
  • klikněte na modrý panel se šipkou  Dokončit objednávku  a dostane se Vám ujištění, že Vám byla zaslána vstupenka.

Poukázka e-mailem

V klidu si otevřete poštu a uvidíte došlou zprávu: BVV - Úspěšná registrace návštěvníka. Klikněte na obdélníček s nápisem PDF, otevře se Vám: Poukázka na zvýhodněnou vstupenku k zakoupení na pokladně

Z ceníčku se dozvíte, že celodenní zvýhodněná vstupenka je pro Vás za 250 Kč. Vytisknout a společně s připravenou peněžní částkou vyměnit u pokladny za vstupenku.

Závěrem lze popřát příjemnou cestu, užitečný pobyt na veletrhu a celoživotně pozitivní vztah k obalům.