Vážení členové,

 

pravidelně Vás informujeme o mezinárodním veletrhu nápojů a nápojových technologií BrauBeviale. Letošní ročník, který se uskuteční od 28. do 30. listopadu 2023 v Norimberku, je zařazen do dotačního programu OPPIK NOVUMM.

 

Co to znamená?

Na veletrhu je organizována pod záštitnou Agentury CzechTrade společná expozice českých firem, na které Vaši firmu rádi uvítáme. CzechTrade zajistí plochu s limitovanou kapacitou, dále zorganizuje výstavbu stánku včetně zázemí a kuchyňky. Participace na společné expozici s kompletním vybavením vyjde vystavující firmu na zhruba 75 tisíc Kč, podílí-li se na ploše 10 m2. Organizace je pro účastníky velmi nenáročná. Společná expozice se nachází v hale 4 se zaměřením na obalové materiály. Veletrh BrauBeviale však pokrývá celý procesní řetězec výroby nápojů: technologie, logistika, balení, marketingové předměty a suroviny.

 

Dotace NOVUMM je určena malým a středním výrobním podnikům (MSP) se sídlem či provozovnou mimo Prahu, maximální výše je 80 tis. Kč a povinná participace podniku je 50%.

 

Máte zájem připojit se ke společné expozici a představit vaše výrobky na veletrhu BrauBeviale? V případě zájmu o více informací k veletrhu, k dotačnímu programu či k cenové nabídce, můžete kontaktovat pracovnici CzechTrade paní Štefánikovou adela.stefanikova@czechtrade.cz  nebo zástupkyni veletržní společnosti paní Naďu Lichte Lichte@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548.