exhibitorsvisitorsLetos se FachPack 2016, největší veletrh obalů, obalových materiálů a balicích strojů, linek a zařízení v našem regionu, uskuteční v posledním zářijovém týdnu, ve dnech 27.-29.09.2016. Již brzy začne realizační tým veletrhu FachPack 2016 pod vedením ředitelky Heike Slotty parcelovat pavilony norimberského výstaviště pro stavbu stánků řádově 1 a půl tisíce vystavovatelů.

visitors-entrydispalySilná česká prezentace

Mezi předními obalovými firmami, které využívají moderní prostory tohoto výstaviště k prezentaci svých osvědčených produktů, ale zejména novinek, ani letos nebudou chybět čeští výrobci. Loni jich bylo téměř 40, letos řada z nich své přihlášky již také odeslala, což stvrzuje kvalitu veletrhu postavenou na kvalitních službách a zejména na kvalitním portfoliu i množství návštěvníků.

Přihlášky pro vystavovatele

Všichni zájemci o účast v pozici vystavovatelů na veletrhu FachPack 2016 se mohou stále ještě přihlašovat. V případě zájmu o více informací o podmínkách účasti je nejlepší kontaktovat výhradní zastoupení veletržní společnosti NürnbergMesse v ČR, společnost:

DSS

THIMM