Přípravy mezinárodního veletrhu obalů a obalových technologií FACHPACK vrcholí a my můžeme nabídnout ještě jedné české firmě, aby se zúčastnila veletrhu v rámci společné expozice s agenturou CzechTrade a na svou účast získala dotaci.

 

Jste malá či střední firma a nabízíte obalové materiály či obaly? Chcete vše inovace představit na mezinárodním veletrhu FACHPACK, který se koná 27. - 29. 9. 2022 v Norimberku?

 

Tak neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletrhu v České republice, paní Naďu Lichte: info@proveletrhy.cz nebo paní Jaroslavu Pacákovou z agentury CzechTrade, jaroslava.pacakova@czechtrade.cz.


Veletrh FACHPACK 2022 je zařazen mezi podporované akce v rámci dotačního projektu NOVUMM https://www.czechtrade.cz/sluzby/programy-eu/oppik/novumm

Na svou účast mohou firmy čerpat podporu až do výše 80.000 Kč (povinná participace firmy je 50 % nákladů). Dotace je určena malým a středním výrobním podnikům (MSP) se sídlem či provozovnou mimo Prahu.

 

Na veletrhu FACHPACK je organizována společná expozice, pro kterou je objednána ostrovní plocha v oblíbené hale 7. V rámci společné expozice se prezentuje šest firem. Nabízíme poslední volné rohové umístění o velikosti 13 m2. Organizace je pro vystavující firmy velmi nenáročná. Dodavatel společné expozice připraví stánek na klíč.

 

V případě zájmu neváhejte kontaktovat paní Lichte nebo paní Pacákovou a to na výše uvedených kontaktech.

Deadline pro přihlášení je 25.7.2022.

 

Využijte této příležitost a buďte s námi na FachPacku!