Drupa 2024 se blíží a mnozí vystavovatelé zvolna zvou návštěvníky či malinko odtajňují novinky, co budou na veletrhu presentovat. Mezi vystavovatel bude patřit i společnost FUJI, která v hale 8b bude předvádět své špičkové digitální technologie.

  

V posledních několika letech došlo k opravdové proměně produktového portfolia spol. Fujifilm napříč všemi tržními sektory, a kde jinde, než na největší světové výstavě tisku je možné poprvé na jednom místě tento vývoj představit.

 

Tonerové stroje pro komerční tisk

Od roku 2021 Fujifilm zcela přepracoval a znovu uvedl na trh řadu velkoformátových tiskáren Acuity, došlo k významnému rozšíření i portfolia analogových obalů. Fujifilm uvedl na trh i první digitální stroj na výrobu flexibilních obalů a samozřejmě představil rozsáhlou a stále ještě rostoucí řadu tonerových strojů pro komerční tisk, které doplňují špičkový stroj Jet Press 750S.

 

Kombinace analogových a digitálních znalostí

Cílem společnosti je vést přechod na digitální tisk pomocí nejlepších inkoustových a tonerových technologií, ale jedinečnost spol. Fujifilm spočívá ve způsobu, jakým kombinuje analogové a digitální odborné znalosti s jediným cílem – pomoci rozvíjet podnikání svých zákazníků. Řada úspěšných a dlouhodobých partnerství se řídí základními hodnotami důvěry, inovací a udržitelnosti.