Veletrh tiskovin a obalových materiálů v Hongkongu konající se již tradičně v dubnu je pro české firmy prozatím málo objeveným teritoriem, přestože má v jistých oborech svojí kvalitou co nabídnout. 14. ročníku veletrhu, který probíhal ve dnech 27. – 30. dubna 2019 v AsiaWorld-Expo, se zúčastnilo 512 vystavovatelů a 17361 nákupčích z 116 zemí a regionů.

Přední průmysloví hráči v Hongkongu jako Eiwa Box Manufacturing Ltd, Heng Xin Packing (HK) Co Ltd, Hong Kong Shindo Ltd, Man Sang Envelope Manufacturing Co Ltd, Midas Printing International Limited a Next Technologies (HK) Ltd. aj. představili svá nejnovější tisková, obalová řešení a technologie. Veletrh nabídl taktéž přítomnost významných tiskáren z pevninské Číny.

World of Advertising and Signs zone

Novinkou na letošním veletrhu byl World of Advertising and Signs zone, v jehož rámci byly prezentovány reklamní poutače, reklamní lightboxy, LED produkty a displeje. Proběhla řada seminářů s přednášejícími z předních tiskařských společností a reklamních agentur, které sdílely celé spektrum informací o nejnovějších technologiích a trendech.

Hong Kong International Printing and Packaging Fair 2020 se bude opět konat ve stejném termínu tj. 27. – 30. dubna 2020. Souběžně s touto akcí bude probíhat taktéž veletrh dárků a dárkových předmětů HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair 2020.

Do Honkongu s podporou

HKTDC Prague (Hong Kong Trade Development Council) bude mít opět k dispozici možnost sponzorovaných programů pro nové návštěvníky (buyers), případně zvýhodněnou nabídku pro zájemce o vystavování. Pro více informací neváhejte kontaktovat prague.consultant@hktdc.org.