V zimní době, kdy měsíc Leden předává vládu Únoru již tradičně naplňuje atmosféru norimberského výstaviště zvláštní kouzlo vytvořené zaměřením veletržní akce. Veletrh Spielwarenmesse představí ve dnech od 29. ledna do 2. února 2020 zejména maloobchodníkům široké spektrum hraček, her, zařízení, modelů pro malé i velké děti. Veletrhu se účastní i řada českých výrobců.

  Obaly hraček

Návštěvník má možnost vedle trendů hraček, her, modelů vidět i trendy v balení těchto komodit. A rozdíly jsou obrovské. Vzhledem k přísně profesionální orientaci akce, přístup dětí ve věku do 16 let není dovolen.

 

  Nová zóna zážitků pro návštěvníky mezi sály 3A a 4A

Tým na veletrhu Spielwarenmesse je připraven přivítat desítky tisíc mezinárodních maloobchodníků a kupujících na výstavišti v Norimberku od 29. ledna do 2. února. Spielwarenmesse eG, organizátor veletru,  nabízí kupujícím a prodejcům obchodu širokou škálu služeb a funkcí souvisejících s obsahem, aby maximalizoval úspěch návštěvníků. Služby jsou určeny k podpoře návštěvníků jak v přípravné fázi před veletrhem, tak i během samotné akce.

  Digitální příprava cesty

Online služby jsou cennou pomocí při organizaci návštěvy veletrhu, i nákup jízdenky může být dokončen v dostatečném předstihu před veletrhem. Účastníci si mohou uložit svůj e-ticket na svůj smartphone tak, aby byl vždy po ruce. To nejen pomůže návštěvníkům vyhnout se dlouhým frontám v pokladně při příjezdu, ale také jim to umožňuje okamžité využití jejich jízdenky pro bezplatné cestování do výstavního centra ve veřejné dopravě. Obchodní návštěvníci najdou další užitečné služby jak na webových stránkách Spielwarenmesse, tak v aplikaci. Například interaktivní plán haly poskytuje dobrý přehled o místě. Online katalog, který zahrnuje všechny vystavovatele a značky zastoupené na předním světovém veletrhu hraček, je rovněž důležitým a cenným informačním nástrojem.

  Inspirující světy témat

Různé speciální oblasti ve Spielwarenmesse vytvářejí na místě konání značnou přidanou hodnotu. Hala 3A se točí kolem trendových produktů, nových nápadů, inovativních vystavovatelů a přenosu znalostí. TrendGallery ukazuje trendy příští sezóny, doprovázené souvisejícími produkty a zahrnující všechny skupiny produktů, jakož i inovace a nominace a vítěze cen ToyAwards. Nové výstavní centrum a inovace Made in Germany Pavilion odrážejí dynamiku a vynalézavost vznikajících společností. Na denním obchodním fóru Toy Business odborníci hovoří o aktuálních odvětvových tématech, trendech a výzvách, kterým tento obchod čelí. LicenceTalks nabízejí cenné informace o oboru licencování. Zvláštní oblasti Hračky se setkávají s knihami, přehlídkami, články o kojeneckých a kojeneckých potřebách a Tech2Play jsou skvělým zdrojem inspirace a nápadů, zejména pro maloobchodníky, kteří chtějí své produktové řady rozšířit a přetvořit tak, aby byly maximálně účinné.

Inspirace pro příští Vánoce

Zajet do Norimberku na Spielwarenmesse 2020? Rozhodně ano, ať již jako obchodník, či pro inspiraci k dárkům pro příští Vánoce.