Známá společnost Schoeller Allibert slavnostně v září otevřela novou výrobu v Polsku, která bude zásobovat průmysl v CEE nejnovějšími produkty vyráběné firmou. Jeden z nejnovějších výrobků vyrobených v polské Zabrze,  přepravka EuroClick® z Schoeller Allibert získala ocenění Obal roku 2016 v České republice v kategorii Automotive a Industry.

Výrobní areál pokrývá více než 28.000 m², včetně 6.350 m² samotné výrobní linky. Vyrábí širokou škálu produktů pro střední a centrální Evropu, včetně nové přepravky EuroClick®, která je určena pro automobilový průmysl.

Prestižní ocenění pro inovativní produkt

Nová modulární přepravka EuroClick® je lehčí a přitom stejně pevná jako předcházející řada přepravek. Díky nasazovacímu rámu Click Booster® je možné snadno zvýšit výšku přepravek a tím rozšířit možnosti použití. Zajímavý je nacvakávací držák etiket Click Holder®, který eliminuje použití přídavných samolepek bránících vypadnutí etikety. Je možné ho připevnit na přední nebo boční stranu a velikost lze upravit. 

V hlavní roli Magnum Optimum

K výborně využitelným produktům v oblasti přepravy slouží skládací paletový kontejner Magnum Optimum®, který je zároveň ideálním řešením pro minimalizaci nákladů a maximalizaci úspor v průmyslové logistice. Pokud se chcete podívat na jeho hlavní benefity, společnost vytvořila nový typ videa, které je ke zhlédnutí zde.