Na norimberském výstavišti na veletrhu Fachpack se presentovala i řada českých výrobců. Jedním z nich byla i skupina HIT Office Group, do níž spadá i HIT Office s. r. o. Vedle stávajících obalů, které skupina HIT vyrábí (skládačky, potahovaná a dárková kartonáž, displeje, kancelářské produkty apod.), společnost ve svém teplickém provozu nyní vyrábí i kelímky, tácky či wrapy na fast food produkci.

HIT OFFICE GROUP je sdružení firem zaměřených zejména na výrobu výrobků z kartonu a lepenky jako jsou kancelářské potřeby, výrobky z kartonu a lepenky na reklamu a podporu prodeje, potravinářský program, obalový materiál, spotřební materiál pro vysavače a další doprovodný sortiment výrobků.

HIT v Teplicích

Do skupiny patří kromě dalších firem i společnost HIT OFFICE s.r.o., což je výrobní a obchodní společnost patřící v rámci středoevropského regionu mezi nejvýznamnější výrobce a distributory kancelářských a školních potřeb z papíru, kartónu a lepenek. Je třetím největším evropským výrobcem potravinářského programu, tj. potravinářských tácků, misek, talířů, dortových a odnosných krabic. V současnosti je výroba teplického závodu ještě o něco širší.

Rozšiřuje se výrobní program

Nabídka pro fast food provozy je nyní rozšířena o další řadu tácků, misek a wrapů na potraviny rychlého občerstvení. HIT OFFICE s.r.o. je také nově výrobcem papírových kelímků a víček. Nově byla zahájena i výroba papírových kelímků Coffee to go. Základní produktová řada se skládá z kelímků o objemu 100 ml, 150 ml, 200 ml, 300 ml a 400 ml. K těmto kelímkům výrobce nabízí i plastová víčka.