Společnost Sonoco byla založena již v roce 1899. V současnosti se jedná o globálního poskytovatele různých spotřebitelských i POS obalů, zaměstnávajícího ve svých závodech více než 21 000 zaměstnaců. K nejnovějším akvizicím patří prémiový typ vinutých kombidóz na čokoládu z řady Especial beckscoco.

Produkt vyžaduje vysokou míru ochrany

Čokoláda dovážená z Peru (Single-Origin Especial no. 7) a Tanzánie (Single-Origin Especial no. 5) je nabízena v dózách o hmotnostech 250 g ve vybraných kavárnách a obchodech.  Bariérovou vrstvu kompozitního materiálu, ze kterého je tělo obalu vinuto tvoří hliníková folie, která udržuje čokoládový prášek suchý a čistý. Víko u obalu, které je snadno oteviratelné a opět uzaviratelné (typ recloseable), poskytuje vysoký komfort a chrání produkt a jeho aroma, a to hned po počátečním otevření, čímž udržuje dlouhodobou čerstvost produktu.

Estetická i praktická funkce obalu

Dóza je 110 mm vysoká a má průměr 83 milimetrů. Dno je zpevněno cínovým nákružkem. Horká ražba ve zlaté třpytivé barvě ve tvaru kakaových bobů přispívá k podpoře exklusivní řady značky a zároveň je i odrazem vysokého standardu kvality výrobku. Vedle estetické funkce, plní obal sekundárně i praktickou funkci. Obal je z vysoce pevných materiálů, spotřebitel tedy nemusí produkt přesýpat do skleněné či plastové kuchyňské dózy, ale naopak je žádoucí ponechat ho i při pomalejší konzumaci ve stávajícím obalu.