Společnost Linx Printing Technologies uvedla na trh označovací zařízení Linx 8900, novou generaci kontunuální inkoustové tiskárny (CIJ, continuous ink jet). Tiskárna je schopna tisknout jak soubory okem čtený kódů, tak i kódy strojově snímané a to při vysokých rychlostech v každodenním nasazení v náročných provozech.

Přesné ovládání

Velká dotyková obrazovka s vysokým rozlišením zaručuje jednoduché a bezchybné ovládání zařízení. Zobrazí víceřádkové texty a navíc zahrnuje jak ovládací prvky, tak kontrolní systémy.

linx8900Minimální údržba s přehledem

Konstrukce tiskové hlavy umožňuje racionalizovat standardní údržbové úkony – čištění s tříměsíčním intarvalem. Při každém vypnutí dochází s samočištění hlavy. Velikost nádržky na ředidlo je dvojnásobná ve srovnání s objemem inkoustu a liší se I tvarem, aby se zabránilo záměně.

Výrobky Linx na českém trhu

Společnost Bottling Printing je výhradním zástupcem předního světového výrobce označovací techniky Linx Printing Technologies pro český trh již řadu let v rámci široké nabídky digitálních potiskovacích systémů, inkjet tiskárnen, tiskáren etiket, termotransferových tiskárnen s aplikátory etiket, laserový tisk, dotisk dat, šarží, čárového kódu i RFID technologie.