Na konci právě uplynulého roku 2016 uvedla společnost OneVision na trh nový upgrade SW PlugAUTOIMPOSEin, verze 5. 9. Uživatelé určitě ocení především další typy nástrojů, které usnadňují práci s PDF soubory.  Vysoký stupeň automatizace celého řešení snižuje nejenom možnost manuální chybovosti, ale celkově šetří uživateli čas i náklady při zpracování zakázky.

OneVision Software AG je mezinárodní poskytovatel inovativních a nákladově efektivních softwarových řešení pro tisk, vydavatelství a mediální průmysl. Produktové portfolio společnosti obsahuje softwarová řešení pro předtiskovou přípravu, ale i nástroje umožňující inteligentní správu barev a optimalizaci obrazu.

Řešení pro práci s PDF soubory

Německý výrobce softwaru vyvinul dvě jednoduchá a časově úsporná řešení pro soubory PDF přizpůsobená potřebám zákazníků. Jak  PlugAUTOIMPOSEin, tak i Speedflow Impose jsou vhodnými programovými aplikacemi jak pro digitální, tak i ofsetový tisk.  Současná SW řešení nabízejí mnohem rychlejší rychlost zpracování pro tisk z archu i z role a to i pro extrémně velké objemy dat.

Vyšší podíl automatizace

Hlavní rozdíl mezi oběma SW řešeními je ve stupni automatizace. Mezi nové nástroje upgradu PlugAUTOIMPOSEin patří i editor šablon. Modul umožňuje poskládat jednotlivé šablony přesně podle potřeb zákazníka a následně jejich automatické uložení. 64bitová architektura podporuje práci s výstupními soubory, dokonce i přes 2 GB. PlugAUTOIMPOSEin nabízí přes 1000 různých kombinací ukládání a tisku využívaných při profesionální tvorbě stránek a archů, montáži knih či časopisů a tisku řady úloh.