OBAL ROKU, jediná obalová soutěž v Česku a na Slovensku, je určena pro společnosti podporující inovace v obalovém průmyslu. Její letošní, již 27. ročník, přinesl zajímavá a inovativní obalová řešení, procesy i technologie. V soutěži OBAL ROKU exponáty posuzuje odborná porota složená z lidí, kteří jsou s obaly v dennodenním kontaktu. Přihlašovatelé tak získají zpětnou vazbu od odborníků. Je tu však i speciální ocenění, které je plně v kompetenci předsedkyně poroty, Jany Žižkové. Jedná se o Cenu předsedkyně poroty, která je udělována jako bronzová, stříbrná a zlatá.

V letošním roce to měla Jana Žižková, uznávaná obalová expertka, opravdu těžké. Proto se rozhodla navýšit počet nominací, než je standardních pět.

Nominovanými obaly, seřazenými abecedně, na Cenu předsedkyně poroty pro rok 2020 jsou:

A teď k oceněným obalům.

 

CENA PŘEDSEDKYNĚ POROTY 2020

Jana Žižková, předsedkyně poroty se rozhodla udělit best-of-the-best ocenění nejlepšímu obalovému řešení tohoto ročníku.

 

Bronzová Cena předsedkyně poroty

V letošním ročníku bylo mnoho skvělých nápadů a tak se předsedkyně poroty rozhodla udělit rovnou 2 Ceny předsedkyně poroty!

Bronzovou Cenu předsedkyně poroty získává Obnoviteľný e-komerce obal na jemnú elektroniku od společnosti SMURFIT KAPPA.

 

Bronzovou Cenu předsedkyně poroty získává Etiketa Štěpána Zajíčka od společnosti ETIFLEX. 

 

Stříbrná Cena předsedkyně poroty

Stříbrnou Cenu předsedkyně poroty získává Digitální laserový výsek od společnosti THIMM THE HIGHPACK GROUP.

 

Zlatá Cena předsedkyně poroty

Nejvyšší ocenění letošního ročníku obalové soutěže OBAL ROKU, Zlatou Cenu předsedkyně poroty získává All-in-One ANTI COVID display od společnosti BOXMAKER.

 

 

VŠEM OCENĚNÝM GRATULUJEME!

 

Slavnostní předání ocenění OBAL ROKU 2020 proběhne na galavečeru na závěr obalového kongresu OBALKO, a to 27. ledna 2021 v hotelu Aquapalace v Čestlicích.

Všechny oceněné obaly v jednotlivých kategoriích letošního OBAL ROKU 2020 najdete zde (https://obalroku.cz/ocenene/competition-obal-roku/2020).