OneVision® Software Group je přední světový tvůrce softwarových řešení pro tisk, vydavatelskou činnost a mediální sféru. Jeden z jeho produktů je i editační SW Amendo, který je určen především pro zpracovatele obrazu a fotografií z oblasti vydavatelství, DTP, médií a dalších subjektů. Nejnověji společnost nabízí SW již ve verzi 17.1

Německý výrobce software One Vision patří k leaderům pro předtiskovou přípravu a premedia software. Nedávno společnost OneVision oznámila i navázání spolupráce se společností Valido Pre-Press s.r.o. - předním dodavatelem komplexních řešení v oblasti předtiskové přípravy a polygrafického průmyslu v České a Slovenské republice. Zákazníkům OneVision je tedy možné dokonce poskytovat podporu první úrovně v češtině a mohou tak těžit z rozsáhlých zkušeností odborníků společnosti Valido Pre-Press v českém jazyce. 

Podpora grafiky se SW Amendo

Amendo® patří k intuitivně inteligentním programům sloužících k podpoře grafiky. Bylo vytvořeno s cílem poskytnout vydavatelům časopisů a vydavatelům po celém světě možnost získat plnou kontrolu nad jejich produkcí obrázků, zároveň snížit náklady a dosáhnout nejen větší efektivitu, ale také poskytnout lepší kvalitu svým čtenářům. 

Nová verze, nové možnosti

Nová verze Amendo 17.1 zvyšuje míru automatizace při editaci  a zpracování obrazu. Díky novým nástrojovým možnostem je zkvalitněna práce s lokálním kontrastem, změnou velikostí i ochranou firemní barevnosti atd. Zkvalitnění je i díky funkci Redukce šumu. K vylepšení došlo i u automatické volba metody barevné věrnosti, což uživatel ocení např. při renderingu. Díky modulu Amendo InDesign může uživatel obraz i snáze optimalizovat přímo v této aplikaci.