Jeden z leaderů z oblasti CMS řešení, společnost GMG uvedla na trh novou verzi GMG OpenColor, která umožňuje vyšší a pokročilou kvalitu práce s barevnými separacemi v Adobe Photoshop a PACKZ. Jeho využití ocení uživatelé v přípravě dat pro flexotisk, ofset i hlubotisk. Technologie umožňuje i lepší předvídatelnost přímých barev.

GMG OpenColor je výkonný systém, se kterým dochází k usnadnění i urychlení práce. Díky novému typu matematických modelů, na kterých je založen, ho lze použít na přesnou predikci přímých barev i u vícebarevného tisku 10+.

Simulace přímých barev i na komplikovaných substrátech

Díky GMG OpenColor je možné nyní vytvářet GMG DotProof profily s přímými barvami i pro speciální substráty, jako jsou plastové či metalické. Výsledky jsou velmi spolehlivé. Nová funkce OpenColor Preview ve Photoshopu poskytuje barevně přesný náhled.

Určeno pro pre press řešení v packagingu i ve výrobě etiket

GMG OpenColor je určen i pro PACKZ, což je balíček nástrojů určený pro zpracování obrazu v pre press přípravě.  SW je určen jak pro oblast packagingu, tak i pro výrobce etiket. Díky snadné práci s barevnými separacemi, lze např. snížit či optimalizovat počet tiskových desek apod.