Blíží se horké letní dny a tím i čas na výbornou zmrzlinu. Značky Mrož či Pegas patří na našem trhu k těm nejoblíbenějším a zná je zřejmě téměř každý. Vedle nových příchutí zmrzliny zastřešující značka Prima (Bidfood) v letošní sezoně inovovala i některé obaly. K designově nejpovedenějším patří nové kelímky na řadu Pegas Premium.

 

Výroba zmrazených ovocných krémů na dřívku má v Opavě tradici již od počátku 70. let. S nákupem mrazíren Oceán převzala společnost Bidfood také výrobu zmrzlin. Mezi ně patřily vedle Mrože a mandlového Pegase také vanilková a čokoládová Kostka, kokosové Eiskoko, tvarohový Kuba, kornouty, sníh, ovocné dřeně, dorty i rolády Poezie a Pianissimo. Díky úzké spolupráci se značkou Nowaco zaznamenala opavská výroba zmrzlin v roce 1998 ohromný boom a musela vzniknout zastřešující značka. Tak se zrodila Prima, která v současnosti patří k nejznámějším značkám na trhu.

 

Pegas Premium v atraktivních nových kelímkách

Výborné zmrzliny Pegas se vyrábí v různých příchutích i v různých formách. Kvalitativně velmi povedená je i řada Pegas Premium, která obsahuje různé typy smetanových zmrzlin. O vysoké kvalitě zmrzlin leccos napovídá i forma balení. Nejnovějším počinem je v této řadě využití designově nových typů kelímků.

 

Ergonomická konstrukce s lákavě provedenou grafikou

Rodinné balení jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond je na našem trhu nyní v novém obalu. Smetanová zmrzlina s čokoládovým toppingem a kousky mandlí je nyní v prodeji v kelímku o objemu 460ml s převažující tmavě hnědou barvou. Jednotu barvy šťastně narušuje hnědo oranžový lem a bílé písmo. Kelímek působící luxusním dojmem ve spotřebiteli evokuje dojem kvalitního zmrzlinového zážitku již předem.